Senso - Turnusy. szkolenia, psychoterapeuta - Zduńska Wola

Aleksandra Chojecka

Aleksandra Chojecka

Instruktor fitness z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych oraz klientów indywidualnych. Uczestniczka szkoleń i warsztatów związanych z dietetyką. Studiowała Ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Na co dzień związana z branżą logistyczną. Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala jej na precyzyjne wyznaczanie celów i jasne określenie sposobu ich realizacji.

Fitness to pasja, która przekształciła się w styl życia.

Aleksandra - pełna profesjonalizmu, specjalizuje się w zajęciach:

  • choreograficznych, gdzie rozgrzewka przy muzyce wprowadza świetną atmosferę, a przećwiczone podstawowe kroki aerobiku stanowią wstęp do zajęć na STEPIE;
  • wzmacniania ciała z użyciem sprzętu, zajęcia typu TBC, mające na celu kształtowanie sylwetki, łączenia różnych technik ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności;
  • rozciągania, dzięki którym zregeneruje swoich podopiecznych po zajęciach i stworzy większe możliwości ruchowe w ich ciałach.

Jestem wielką pasjonatką jazdy na rowerze oraz zdrowego trybu życia. Uważam, że zawsze można stać się lepszym. Swoją wiedzę oraz warsztat pracy nieustanie poszerzam poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach. Doradzę Ci jak się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Jestem zawsze uśmiechnięta i otwarta, wiem jak zmobilizować swoich klientów do ciężkiej pracy :).

Praca Instruktora Fitness jest dla mnie wymarzona, ponieważ daje możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym - wysiłek fizyczny, ruch i dobrą zabawę z niesieniem pomocy innym w realizacji wyznaczonych celów.

Wykonanie Avin.pl