Senso - Turnusy. szkolenia, psychoterapeuta - Zduńska Wola

Aleksandra Krysztofiak Jarczewska

Aleksandra Krysztofiak Jarczewska

Psycholog, terapeuta poznawczo-behawioralny, trenerka szkoleń miękkich.

Studiowała psychologię w  Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Marketing i Zarządzanie na Politechnice Częstochowskiej. W międzyczasie zrobiła szereg kursów oraz szkół podyplomowych , w których jednym z nich był kurs na trenera szkoleń miękkich oraz szkoła terapii poznawczo-behawioralnej.

Na co dzień prowadzi terapię zaburzeń psychicznych w gabinecie prywatnym oraz w przychodni, a także szkolenia o różnej tematyce z kategorii szkoleń miękkich.

Praca z człowiekiem i jego rozwój to ogromna satysfakcja i coś, co daje jej napęd do życia.

Ola - osoba z ponad 10 letnim doświadczeniem, na naszym obozie prowadzi:

  • szkolenia z : zarządzania stresem, panowania nad emocjami, komunikacji, zarządzania konfliktem,  zmiany nawyków, osiągania celów.
  • Indywidualne konsultacje psychologiczne o tematyce indywidualnych zmian złych nawyków, rozwiązywania życiowych problemów
  • podstawy tańca towarzyskiego oraz rozrywkowego

To, co  mnie ładuje, to fantastyczni ludzie, którzy towarzyszą mi w życiu. Idą ze mną kiedy jest dobrze i kiedy jest ciężko, tak jak ja idę z Wami kiedy nie zawsze jest kolorowo. Uwielbiam się rozwijać i uwielbiam rozwijać Was, patrzeć jak rośniecie w siłę, stajecie się pewni siebie i radośni.  Kocham przyrodę, góry, morze, wyjazdy, nowe miejsca  i nowe aktywności.

Praca psychologa i trenera to kombinacja w której realizuje się w stu procentach – jak poradzimy sobie ze swoimi słabościami, razem osiągniemy wszystko.

Wykonanie Avin.pl