Senso - Turnusy. szkolenia, psychoterapeuta - Zduńska Wola

Magdalena Półgrabia

Magdalena Półgrabia

Posiadająca 20-letnie doświadczenie nauczycielka, współpracująca na co dzień z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi o obniżonym poziomie funkcjonowania intelektualnego oraz posiadającymi trudności w zachowaniu przystosowawczym występującymi przed 18 rokiem życia. Dyplomowana Specjalistka Żywienia, która od wielu lat interesuje się zdrowiem, racjonalnym odżywianiem i odchudzaniem. Empatyczna edukatorka, posiadająca ogromną wrażliwość na drugiego człowieka. Ciepła, kreatywna, cierpliwa, ale jednocześnie spontaniczna, z dużą dawką poczucia humoru i otwartością na wszystko co nowe.

Wrażliwość rodzi wrażliwość, a wrażliwość to dla mnie przede wszystkim bycie prawdziwym… to odkrywanie swoich czułych miejsc, by pozostać autentycznym i szczerym.

Magda podczas turnusu zdrowotnego pomoże Ci:

  • zmienić złe nawyki żywieniowe w celu poprawy stanu zdrowia, wyglądu i samopoczucia;
  • bezpiecznie schudnąć;
  • ocenić stan odżywienia;
  • zbilansować dietę osobom aktywnie uprawiającym sport;
  • edukować w zakresie zasad prawidłowego żywienia.

Swoją pracę kształtuję poprzez autentyczność, szczerość oraz budowanie zaufania z ludźmi krok po kroku. Są to wartości stanowiące dla mnie podstawowy fundament związków z innymi. Pokażę Ci w jaki sposób zmienić dotychczasowe nastawienie do planów żywieniowych, nauczę układania jadłospisu, a także przygotowywania zbilansowanych posiłków. Moim celem jest przekazanie wiedzy z zakresu zasad prawidłowego żywienia, kształtowanie wyborów żywieniowych, umiejętności, przekonań i postaw niezbędnych do zachowania, a także doskonalenia zdrowia własnego i innych.

„Musimy mieć zaufanie, aby odsłonić swoją wrażliwość, i musimy być wrażliwi, aby móc ją odsłonić” - Brené Brown.

Wykonanie Avin.pl